Sinds de jaren zestig staat SARÉCO® bekend om oplossingen op het gebied van gemelamineerd decoratief plaatmateriaal ten behoeve van interieur, scheidingswanden, retail en standbouw.
Het SARÉCO® Mix&Match-concept stelt de klant in staat om zelf zijn gewenste product samen te stellen op het gebied van oppervlaktestructuur, decor en dragermateriaal. De uitgebreide basiscollectie van ruim 100 uni kleuren en houtreproducties is niet alles wat SARÉCO® in huis heeft. Ook specials met een specifiek oppervlak zoals echt aluminium, een anti-vingerprint en krasbestendige laag of magnetisch en beschrijfbaar behoren tot de mogelijkheden. Waarbij dit tevens als HPL leverbaar is.
Het grote formaatspectrum in combinatie met eigenschappen zoals brandvertragend, vochtwerend, NAF, CARB II, ingekleurd al dan niet FSC of PEFC gecertificeerd maken de enorme keuze aan dragermaterialen mogelijk.
Als de klant zijn product heeft samengesteld, biedt SARÉCO® ook de mogelijkheid als verlengde werkplaats om bewerkingen zoals zagen, frezen, boren, sponningen of het aanbrengen van kantenband uit te voeren. Ook biedt SARÉCO® de mogelijkheid klantspecifieke decoren en dragermaterialen op voorraad te houden, dit alles om te levertijd te verkorten.
Michel Golbach, directeur van SARÉCO®, zegt: “Het is onze missie om de klant, met onze aanpak de optimale oplossing voor zijn project te bieden!”