Met de innovatieve oplossingen van Hettich voor comfort, design en opbergruimte kunnen ruimtes en meubels steeds weer op creatieve wijze worden getransformeerd. Overal waar de meubelgebruikers zelf bij deze ‘transformatie’ betrokken zijn, wordt het dagelijks leven een emotionele ervaring. De beslagspecialist toont zijn actuele producthoogtepunten op HoutPro+ op stand nr. 6440. Het innovatieve beslag wekt de interesse voor de volgende generaties meubels.
Naast spannende meubelen als inspiratiebron presenteert Hettich de vakbezoekers efficiënte verwerkingstechnieken en laat het zien welke voordelen de digitale diensten hebben voor het ontwerpen en realiseren van meubels. De nieuwe productinnovaties spelen hierbij een belangrijke rol, omdat ze de montage vereenvoudigen, krachtiger zijn en unieke toepassingsmogelijkheden bieden.

Hoe hoogwaardiger de glas- of spiegelkast, hoe discreter de deurscharnieren moeten zijn. De nieuwe Avosys van Hettich houdt zich daarom bewust op de achtergrond en blijft visueel onopvallend op het meubel. Dankzij het bijzonder kleine ontwerp met de smalle lineaire montageplaat neemt dit beslag zo weinig ruimte in beslag dat er nu meer ruimte is voor de inhoud van de kast. Het bijzondere voordeel: Avosys kan veilig op glas- en spiegeldeuren worden gelijmd of geschroefd. Het is ook geschikt voor schroefmontage zonder potgat in dunne, harde materialen zoals Corian®, HIMACS Solid Surface of HPL. Glazen en spiegeldeuren met een dikte van 3 tot 8 mm en speciale materiaaldiktes van 10 tot 12 mm zijn eenvoudig te realiseren met Avosys. De snelle klikmontage vergemakkelijkt de installatie.
De nieuw ontwikkelde zware kastophanger SAH 500 van Hettich is de juiste keuze voor ‘zware’ wandmeubelen in de keuken, badkamer en woonkamer. Hoe breder en dieper wandmeubelen worden, hoe zwaarder ze worden. Normale kastophangers begeven het snel bij dergelijke gewichten. Met de SAH 500 hangen zware meubelen permanent veilig aan de wand. Getest volgens de beslagnorm DIN EN 15939 worden zelfs draagvermogens tot 110 kg per kastophanger bereikt. Bovendien is de SAH 500 uiterst slank, procesefficiënt en montagevriendelijk. Zelfs bij smalle inbouwruimtes in de romp worden laden zonder botsingen langs het systeem bewogen.

Evisys wordt in het bovenste gedeelte van de deur geplaatst en zorgt voor de nodige stabiliteit bij de draaibeweging van zware, extra hoge meubeldeuren voor inbouwkoel- en vrieskasten. In combinatie met de Hettich-koelkastscharnieren voor deur-op-deur constructie kunnen nu deuren met een gewicht tot 80 kg worden gerealiseerd – maar liefst 10 kg meer dan voorheen. Hierdoor kunnen gebruikers hun koelkastdeur zwaarder belasten en blijft het voegbeeld toch perfect. Met Evisys met geïntegreerde demping sluit nu ook de koelkastdeur zachter en stiller.

De nieuwe generatie van het systeem, dat ook voor houten laden kan worden gebruikt, is nu nog eenvoudiger te monteren. Zonder magneten kan het led-systeem naar wens op de lade worden geplaatst. Hierdoor kan het probleemloos achteraf op reeds gemonteerde schuif- of frontladen worden aangebracht. Nieuw is ook de mogelijkheid om de lichtkleur te wijzigen. Naar wens kan worden gekozen tussen extra warm wit met 2.700 K of neutraal wit met 4.000 K. Dankzij de nieuwe snellaadfunctie kan de accu gemakkelijk worden opgeladen met USB-C.
Deze en vele andere producthoogtepunten zijn live te zien bij Hettich op de HoutPro+.
Gratis tickets met de toegangscode HET326 zijn hier verkrijgbaar:
www.houtproplus.nl/nl/register/company
Neem dan rechtstreeks contact op met Hettich.
Contact opnemen